Kdo jsem

Narodil jsem se 11. června 1963 v Brně. Vystudoval jsem strojní průmyslovku, ale více než technika mě zajímaly humantitní vědy. Proto jsem později vystudoval teologii, což mě do zančné míry nasměrovalo i profesně. Pracoval jsem jako adventistický kazatel, vedoucí církevního oddělení komunikace a ředitel studia. Pak jsem znovu studoval teologii a od roku 2012 jsem se rozhodl pro působení „na volné noze“.

Bedřich Jetelina

Konkrétně to znamená, že jsem externím dramaturgem náboženského vysílání České televize, scénáristou a režisérem a vyučuji na Teologické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a Střední škole knižní kultury v Praze.

Nezanedbávám ale ani působení v marketingu a PR, kde si nejvíce cením dlouhodobé spolupráce s firmou Mikov. V roce 2015 jsem začal více spolupracovat s agenturou :: e.vox, kde jsem do konce roku 2016 zastával místo kreativního ředitele.  Ovšem od roku 2017 jsem se opět vrátil na volnou nohu. Od roku 2019 se podílím i na propagaci a marketingu Celoživotního vzdělávání Teologické fakulty Jihočeské univerzity.

Nevěnuji se však pouze podnikání a byznysu. Jsem předsedou neziskové organizace Asociace pro integraci a zdraví cizinců, protože jsem přesvědčený, že lidem je třeba pomáhat a chovat se k ním férově – a to i v oblasti zdravotního pojištění. No a pokud jde o vědu, působím v  Ekumenickém institutu Edmunda Schlinka a momentálně se podílím na grantu TAČR s názvem „Spirituální rozměr člověka v kontextu pomáhajících profesí“.

 

Chcete se se mnou spojit? Možnosti jsou:

email: jetelina@gmail.com

mobil: + 420 603 703 892

sledovat mě můžete i na Twitteru: @bejt63