O mně

IMG_0333Narodil jsem se 11. června 1963 v Brně. Vystudoval jsem strojní průmyslovku, ale technické myšlení mi nikdy nebylo moc blízké, proto moje studia strojírenské technologie na VUT v Brně zůstala (naštěstí) nedokončena.

Později jsem studoval teologii, pracoval jako adventistický kazatel, vedoucí oddělení komunikace a ředitel studia a znovu studoval teologii. Od roku 2012 pak působím „na volné noze“. Konkrétně to znamená, že jsem externím dramaturgem náboženského vysílání České televize, scénáristou a režisérem. Na rok 2015 se datoval můj začátek hlubší spolupráce s agenturou :: e.vox, kde jsem do konce roku 2016 zastával místo kreativního ředitele.  V roce 2017 jsem se ale opět vrátil na volnou nohu.

Nevěnuji se však pouze podnikání a byznysu. Jsem předsedou neziskové organizace Asociace pro integraci a zdraví cizinců, protože jsem přesvědčený, že lidem je třeba pomáhat a chovat se k ním férově – a to i v oblasti zdravotního pojištění. Taky externě učím na Teologické fakultě Jihočeské univerzity, kde se také angažuji jako tajemník Ekumenického institutu Edmunda Schlinka a ve Středisku mediální výchovy.

Takže toho dělám docela dost, celkem to stíhám, ale na už mi moc dalšího času na nějaké koníčky nezbývá (práce je tím největším koníčkem), takže se maximálně občas projedu na kole, něco přečtu o novinkách Applu nebo zajedu na zahradu. Hudbě nerozumím, ale do kina nebo do divadla chodím rád :-).